Vil du vide mere om mulighederne, kan du kontakte:

Strategisk kommunikation
Lars Hoff-Lund
E-mail: lars.hoff-lund@datagraf.dk

Grafisk design – København 
Birgit Skjoldborg Buhr
E-mail: birgit.buhr@datagraf.dk

Grafisk design – Aarhus
Rikke Thorsen
E-mail: rikke@datagraf.dk

Redaktion og journalistik 
Lars Hoff-Lund
E-mail: lars.hoff-lund@datagraf.dk

Digitalt design og udvikling
Anders Frey Birkmose
E-mail: anders.birkmose@datagraf.dk

Kontakt, salg og projektledelse
Morten Jensen
E-mail: morten.jensen@datagraf.dk

Økonomi og administration 
Jesper Scott Jensen
E-mail: jesper.jensen@datagraf.dk

Send din ansøgning til

lisbethKildahl.jpeg
Lisbeth Kildahl

HR-ansvarlig & support

87 95 55 29

24 86 40 37

lisbeth.kildahl@datagraf.dk